Znajdź nas na

Zarejestruj się i odbierz kupon -10% na pierwsze zakupy w naszym sklepie!

Czy masz 18 lat?

Treści zawarte na stronie są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Wchodząc na tę stronę, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Brak produktów w koszyku.

Oferta eventowa

Wina na imprezy okolicznościowe

Zadbaj o każdy detal!

Każda uroczystość wymaga odpowiedniej oprawy, a każda oprawa będzie lepsza, jeśli uwzględni się w niej doskonałe wino. Bez względu na to, jaka to okazja, jesteśmy w stanie dostarczyć takie trunki, które wzbogacą Wasze wrażenia i uzupełnią opracowane z wielką starannością menu.

Wina na ślub i wesele

Ślub i wesele wręcz domagają się smaku wina.

Od powitania kieliszkiem wina musującego, po wzbogacenie weselnego menu, aż po trunki deserowe i okolicznościowe prezenty: tu wszędzie trzeba sięgnąć do głębokiej tradycji winiarskiej. Najlepiej będzie przy tej okazji wystawić kilka butelek bardziej wytrawnego i trochę słodszego wina dla tych osób, które nie uważają się za koneserów bardziej taninowych trunków.

Świetnie na ślubie i weselu sprawdzają się wina mołdawskie – są ciekawe i dobrze zbudowane, nie są płaskie, ale jednocześnie ich degustacja nie wymaga ani wprawnego podniebienia, ani większego zaangażowania. To po prostu dobre wina, które pije się z przyjemnością, a ponieważ wybór ich jest spory, a ceny relatywnie niskie, możesz zadowolić nimi naprawdę wszystkich gości.

Pobierz ofertę w PDF
Wina na ślub i wesele
w i n o l u b n i . p l * w i n o l u b n i . p l * w i n o l u b n i . p l *
W

Wina na urodziny i imieniny

Urodziny i imieniny raczej nie są obchodzone jako wielkie jubileusze.

To przeważnie niezobowiązujące spotkania w gronie rodziny i przyjaciół. Swobodna atmosfera, miłe rozmowy, żadnych drażliwych tematów. Wino tutaj pasuje idealnie. W zależności od upodobań swoich i gości możesz postawić na wino wytrawne lub półwytrawne albo trunki słodsze.

Ta swobodna atmosfera, która towarzyszy podobnym spotkaniom, to coś, co zdecydowanie warto podkreślić. Ale rozumiemy, że niekoniecznie chcesz postawić na stół butelkę najdroższego wina – to nie to miejsce i nie ten czas. Mamy jednak dla Ciebie parę ciekawych propozycji, które będą przystępne cenowo i ponadprzeciętne, jeśli chodzi o smak.

Wina na chrzest i komunię

Chrzest i pierwsza komunia to uroczystości na najwyższym poziomie, ale połączone przecież z zabawą.

Tu wino pasuje zarówno ze względu na swój cokolwiek symboliczny wymiar, jak i czystą przyjemność płynącą z degustacji. Teoretycznie na takich uroczystościach wypadałoby podać wina wytrawne, ale w praktyce nie każdemu one smakują.

W naszej ofercie na imprezy okolicznościowe znajdziesz wyśmienite wina mołdawskie – lżejsze, dość proste w degustacji, ale jednak doskonale skomponowane i o pięknym bukiecie, często także półsłodkie lub słodkie, jeśli wiesz, że takie będą bardziej odpowiadały gościom. Przygotujemy dla Ciebie zestaw win na chrzest i komunię, którymi zachwycisz zaproszonych gości.

Nasza oferta
Wino na chrzest i komunię
w i n o l u b n i . p l * w i n o l u b n i . p l * w i n o l u b n i . p l *
W

Wina na imprezy firmowe

Z roku na rok poziom imprez firmowych jest coraz wyższy.

Dziś są one organizowane często naprawdę z klasą, a wtedy trudno sobie wyobrazić, żeby mogło na nich zabraknąć wina. Jeśli będziecie świętować podpisanie ważnego kontraktu lub firmowy jubileusz, warto sięgnąć po wina musujące, ale jeśli to mniej zobowiązujące spotkanie integracyjne, to warto przejrzeć nasze propozycje lżejszych win na imprezę.

Polecamy szczególnie mołdawskie wina, które łączą w sobie doskonały smak i naprawdę znakomitą budowę z prostotą degustacji – to trunki przeznaczone nie tylko dla doświadczonych smakoszy, tylko dla wszystkich, którzy chcą się dobrze bawić.

Mamy wina na każdą okazję!

Choć każda impreza jest inna, odpowiedź jest zawsze taka sama: wino.

A to możliwe dzięki temu, że jesteśmy w stanie na Twoją imprezę dostarczyć wina o bardzo różnej charakterystyce. Od prostych, przyjemnych trunków, po wina skomplikowane, wytworne i przeznaczone raczej dla znawców. Bez względu na to, jaką imprezę organizujesz, jeśli trochę nam o niej opowiesz, będziemy w stanie przygotować dla Ciebie świetną winną propozycję.

Partnerzy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych partnerów

Jeżeli poszukujecie Państwo mocniejszych alkoholi to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera – firmy Grupa Grabiec.

E-mail: kontakt@grupagrabiec.pl
Telefon: +48 795 034 090
Adres: ul. Aleja Parkowa 10, 32-660 Chełmek

Grupa Grabiec Logo

X